Співпраця

cooperation.jpg

Сума мінімального замовлення 300 євро

Умови співпраці з нами

Покупка товару
Наша компанія продає зручними для вас способами, а саме: міксами і поштучно.
Міксами найкраще купувати клієнтам, які мають широкий асортимент різноманітного товару. Плюси при покупці міксу, баланс ціни відносно відсоткового співвідношення груп товарів, мінімум часу.
Поштучно найкраще купувати тим хто любить сам відбирати товари для свого магазину.


Доставка товару
Ми знаходимося в місті Львові та для бажаючих зробити покупки, наші двері завжди відкриті. Якщо ж Ви вирішили зробити покупку віддалено, Ви можете зателефонувати нам на скайп і побачити все в прямому ефірі. Для тих хто знаходиться в регіонах ми робимо відправку товару зручною для вас службою доставки, яка є в місті Львові (Нова Пошта, Інтайм, Ділевері, Автолюкс та інші).

Оплата
Оплатити товар можна готівкою або безготівковим розрахунком. При доставці в регіони Ви можете оплачувати, як за передоплатою так і післяплатою після отримання товару.

Гарантія
Ми продаємо тільки стокові товари. Це повністю нові речі, не секонд-хенд. Ми даємо гарантію на те, що Ви отримаєте тільки нові стокові речі. Якщо Вам випадково і попадеться брак, ми його обміняємо при наступній закупівлі товару.

Більше інформації шукайте в каталозі товарів, якщо у Вас виникли якісь питання завжди з радістю на них відповімо. Контактну інформацію Ви знайдете у розділі Контакти