Про бренди

Mango


У 1984 році в місті Барселона Іспанія, народився модний бренд Mango. Штаб квартира компанії по сьогодні знаходиться там же. Перший магазин бренду Манго був відкритий теж в Барселоні, на вулиці Paseo de Gracia. Компанію заснували два брати, Нахман та Ісаак Андікоми. Дуже швидко бренд набрав популярності і через рік брати відкрили другий магазин, але вже у Валенсії. Спочатку Манго замислювався, як бренд для жінок з середнім доходом. Але через деякий час почалося виробництво також і чоловічого одягу, але його асортимент був не великий і йому приділялось набагато менше уваги. Жіночий же одяг різноманітний - спортивний, класичний, повсякденний, він підходить, як зовсім юним дівчатам так і дорослим жінкам, як для прогулянки, так і для ділової зустрічі.

У Португалії перший магазин був відкритий в 1992 році, а потім і у Франції, з цього почалася перша спроба виходу на світовий ринок. На цей час в Іспанії вже було відкрито 99 магазинів. В 1997 році продажі за кордоном у рази перевищили продажі на батьківщині.

Компанія Манго була однією з перших компаній, яка почала динамічно використовувати інтернет. Сайт компанії був запущений в 1995 році, і через 5 років компанія запустила свій інтернет-магазин. Чоловічий одяг Манго почали виробляти на початку 2008 року, саме тоді з'явився бренд Н.Е. by Mango, Homini Emerito, що перекладається з латині як "людина, винагороджена за заслуги". Незадовго після цього в Барселоні відкрився ще один магазин, що спеціалізується тільки на чоловічому одязі.

На сьогоднішній день бренд Манго дуже виріс. Магазини можна зустріти в багатьох країнах, у тому числі й Україна.

knopka_katalog.png