Про бренди

lussile.jpg

Компанія LUSSILE була створена в 1990 році. Брати Kaminiotis починали свою діяльність в Афінах. За основу брали індустрію моди 1973 років. Роздрібну торгівлю компанія почала 1993 році, відкривши свій перший магазин в місті Салоніки (The ssaloniki), друге за своєю величиною місто Греції.

На сьогоднішній день мережа LUSSILE складається з 34 магазинів. З яких 12 це франчайзингові магазини. Основна стратегія компанії, це широкий розвиток своєї мережі, як за допомогою франчайзингу, так і через збільшення своїх фірмових магазинів.

LUSSILE робить все, щоб бути поруч із сучасними жінками, розвивається мережа роздрібних магазинів по всій Греції, і не тільки. Компанія активно відкриває свої магазини закордоном. Продукти компанії діляться на 3 категорії, це:

- Lussile (Загальний) 
- Lussile Exclusive Collection (Ексклюзивні колекції) 
- Lussile Jeans (Джинс)

В основному Lussile займається жіночим одягом, хоча асортимент набагато ширше. Виробляються так само аксесуари, взуття та біжутерія. Для виготовлення своєї продукції компанія використовує тільки самі якісні матеріали вітчизняних виробників або міжнародних підприємств.

330x160_lussile.jpg

Головна мета це контроль якості при виробництві. Дуже добре налаштована система внутрішнього контролю якості, для того, щоб кінцевий споживач був задоволений і це було варто його очікувань.

Якість виготовленого одягу - це головний пріоритет компанії, що відрізняє її від конкурентів. І це не раз підтверджувалося шляхом дослідження ринку.

Lussile є компанією, яка пропонує моду адаптовану до потреб сучасної жінки. Натхненна міжнародними тенденціями і висловлюючи свій власний стиль дизайну, враховуючи комфорт і якість матеріалів.

knopka_katalog.png