Про бренди

Бренд Lipsy.


Lipsy - це одяг для тих, хто хоче бачити себе, як модель, яка зійшла  з подіуму. Шикарні блузки, спокусливі спідниці, елегантні сукні та ультра-модні топи від Lipsy саме ті речі, в яких кожен день Ви будете почувати себе в центрі уваги. Ось така вона, англійська сучасна мода. Найактуальніші тенденції, витонченість, відкритість, безкомпромісність і бездоганний смак - це і є бренд Lipsy.

Лінія одягу Lipsy ділиться на два типи.

- Одяг для святкувань

- Сasual стиль 

Але при цьому всьому, одяг Lipsy несе елітарність і унікальність англійського благородства. Особливу увагу потрібно звернути на шикарні сукні Lipsy, вони такі легкі, витончені, повітряні, зухвалі і в той же час дуже спокусливі, всі різні. Одягаючи таке плаття Ви неодмінно будете почувати себе зіркою на будь-якому заході.

Філософія компанії ”Випередити саму моду”

Дизайнери і модельєри компанії Lipsy завжди знаходяться у творчому пошуку, тому що їх найголовніше завдання це бути попереду стрімко змінюючої моди. Для них це дуже важливо. Кожна нова колекція виділяється свіжістю і автентичністю. Саме цьому багато знаменитостей вибирають Lipsy.

Найцікавіший факт, який безсумнівно порадує, тих хто любить марку Lipsy. Не так давно pop-співачка Pixie Lott (Пікс Лотт) співпрацювала з дизайнерами та модельєрами Lipsy і вони разом створили декілька колекцій (приклади Pixie Party, і Pixie Festival). Дані колекції набрали дуже великої популярності і затребуваності. Що говорила сама Пікс про це: ”Мені завжди подобався бренд Lipsy, їх ідеї, і коли мені надали можливість попрацювати разом з такою творчою командою, я звичайно ж погодилася, і не шкодую про це, отримала море задоволення.” Багато ідей було навіяно неординарними образами самої співачки, а це в свою чергу додало особливу оригінальність і шарм усім речам колекції. Джеремі Стекол (Jeremy Stekol) директор Lipsy від себе додав: ”У Піксі свій власний погляд на моду, вона добре розбирається в нюансах продукції і в неї є свій унікальний стиль. Філософія компанії і бачення Піксі повністю збігаються, ми дуже раді нашою спільною роботою і впевнені, що одяг гардероба Піксі буде на першому місці в списку покупок кожної жінки.”

На вечірці, в ресторані, на жвавій вулиці або в театрі, де б не з'явилася дівчина в одязі від бренду Lipsy, вона завжди буде привертати до себе особливу увагу захоплених чоловіків. 

knopka_katalog.png