Про бренди

Rinascimento

Неймовірна жіночність.Ми інтерпретуємо бажання справжніх жінок, які є незалежними і чудово усвідомлюють власну привабливість. Жінок з сильним характером, динамічних, активних і непередбачуваних.

Детальніше
Lussile

Компанія LUSSILE була створена в 1990 році. Брати Kaminiotis починали свою діяльність в Афінах. За основу брали індустрію моди 1973 років. Роздрібну торгівлю компанія почала 1993 році, відкривши свій перший магазин в місті Салоніки (The ssaloniki), друге за своєю величиною місто Греції.

Детальніше
Pink woman

У північній Греції в 2004 році була заснована компанія Pink Woman. Свій перший магазин компанія відкрила там же. З кожним новим роком відкривалося все більше нових магазинів з роздрібної торгівлі, і в той же час зміцнювалися позиції на оптовому ринку.

Детальніше
Fornarina

Форнаріна - елегантний бренд, і в той же час зухвалий. Бренд поєднує в собі італійський стиль і молодіжну незалежність, перетворюючи їх на щось дійсно унікальне і незвичайне.

Форнаріна показує світу своє особливе бачення нових модних течій і напрямів, удосконалюючи і видозмінюючи їх протягом всього часу існування.

Детальніше
Lipsy

Lipsy - це одяг для тих, хто хоче бачити себе, як модель зійшовша з подіуму. Шикарні блузки, спокусливі спідниці, елегантні сукні та ультра-модні топи від Lipsy саме ті речі, в яких кожен день Ви будете почувати себе в центрі уваги. Ось така вона, англійська сучасна мода.

Детальніше