Відгуки

Юлия г.Киев
Спасибо за заказ. Все очень хорошо упаковано, товар качественный!
Надія. м. Чернігів
Получила посылку! Я в восторге !!! Спасибо огромное !!!
Ольга. г. Сторожинец
Мне все нравится, спасибо Вам.
Ирина. г. Прилуки
Гарна команда професіоналів, які знають свою справу та підхід до кожного вибагливого клієнта. Я задоволена якістю одягу, а особливо ціновою політикою. В умовах нестабільного валютного ринку, даний постачальник робить усе можливе, щоб ціна на товар не змінювалась, що дуже необхідно для кінцевого споживача! Окремо спасибі Оресту і Олесі за терпіння, професіоналізм та оперативність! З повагою, Ірина Дмитрієська.
Леся г. Хмельницкий
Ніколи не писала відгуків, та завдяки вам, я не тільки витримую кризу, але й заробляю тоді, коли конкуренти один за одним закриваються. Працювала з багатьма складами, в основному напряму з Європою, але таких умов і ціни не дає НІХТО. Дуже великий асортимент, ще й на вибір! Коли працюєш з постійними клієнтами і пропонуєш те, що просили, а не те, що прийшло в мішку - збільшуються продажі і майже немає висяків. Особлива подяка менеджерам - завжди привітні та оперативні. Так тримати! Процвітання і багато нових клієнтів! З повагою, Леся м. Хмельницький.
Яна. г. Кривой Рог
Здравствуйте! Получила посылку! Сказать, что довольна - ничего не сказать!!! Все супер! Спасибо огромное! Сейчас буду подробно все осматривать!)))
Андрей и Антон. г. Тернополь
Хотим выразить свою благодарность сотрудникам компании. Каждый раз когда мы приезжаем, нас всегда радо встречают. Помогают с выбором ассортимента и предоставляют качественную консультацию по поводу остатков и новых поступлений.
Марта. г. Лубни
Уже и не припомню когда началось наше с Вами сотрудничество. Давненько это было. Хочу сказать что за ети годы всегда была довольна как товаром так и обслуживанием. Уверена что буду и дальше работать с Вами еще не один год. Спасибо Вам.
Анастасия. г. Новоднестровск
Никогда не думала что буду работать со стоками. Попробовала, качество товара и уровень обслуживания очень даже порадовали. Рекомендую
Тарас. г. Скадовск
Покупал мужские рубашки и брюки, по мужскому ассортименту канешно не очень густо, но я для себя нашел что искал. Поскорее бы завоз и побольше мужского. Спасибо

Залишити відгук

Менеджери компанії перевірять і розмістять Ваш Відгуки І незабаром. Спасибо.

Захист від автоматичних повідомлень
Введіть слово з малюнку*