Сток-оптом: переваги оптової закупівлі одягу і кілька корисних порад

IMAG0024.jpg
Почнемо з найпростішого - що означає сам термін "закупівля оптом"? Зовсім не хочу завантажувати Вас заплутаними незрозумілими термінами, а поясню просто: оптом - дешевше. Так, купувати оптом - це ризик, адже йдеться про великі партії одягу, яку щоб відбити витрачені кошти, потрібно буде продати в якийсь конкретно визначений проміжок часу, щоб це не стало нескінченною боротьбою за звільнення себе від непотрібного вже нікому стокового одягу. Але якщо продавати одяг грамотно і правильно, про це не слід переживати.

Дуже частою причиною невдач, і затримок в обороті опту є звичайна людська жадібність - купивши партію оптом за дуже вигідною ціною, заощадивши вже на всьому (на приміщенні, на дизайні, на персоналі), на базарі, розклавши на "розкладачках" свій одяг, продавці ставлять іноді такі ціни на одяг, більше тих цін, що в нормальному магазині в період знижок.

Виникає питання: чому так дорого? 

За оренду тобі платити не потрібно, весь твій персонал - ти, одяг твій оптовий невідомо ще звідки ... Тому слушною порадою залишатися адекватними і ставити адекватні ціни на стоковий одяг. Клієнти оцінять це належним чином, і обов'язково повернуться до Вас за добавкою, а Ви тим часом швидко продасте цю партію одягу, повернете витрачені гроші, звичайно ще заробите "зверху", і зможете купувати нову партію одягу оптом, продовжуючи оборот Вашого бізнесу та примножуючи свій дохід.

У багатьох з нас, слово "оптом" асоціюється з брудними величезними мішками, набитими невідомо яким одягом і відразу виникає відчуття недовіри - який сюрприз може приготувати постачальник? Чи весь одяг буде якісним, чи не бракованим? Ризик звичайно є завжди, а тому потрібно добре шукати, перевіряти і перепровіряти постачальника, з яким ви збираєтеся вести бізнес. Постачальники запропонують вам різні умови оптової закупівлі одягу. Вони можуть запропонувати Вам вже приготовані спеціально оптові мікси одягу (наприклад 20 пар штанів, 20 пар футболок, 20 одиниць біжутерії, 20 пар джемперів і 20 курток).

Перевага тут у тому, що Ви не витратите час на довгі вибирання одягу. Звичайно, Ви зможете переглянути ці оптові мікси - не бійтеся, ніхто не буде змушувати Вас в сліпу купувати великі партії одягу. З іншого боку, це правильний хід для оптовиків, щоб позбавлятися від так званого "мертвого вантажу" - неходові моделі одягу, які не дуже приваблюють, хоча серед них можуть бути справжні скарби, просто ніким не помічені. Ввічливі постачальники врахують якість і цінність одягу, який є у Вашому оптовому міксі, і поставлять йому гідну не завищену ціну. Також, деякі можуть дозволити Вам самим вибирати собі одяг оптом. Єдине правило оптової закупівлі - кількість одиниць, яке не повинно бути менше поставленого в умовах кількості. Ну наприклад не менше 100, 200, 500 одиниць одягу - продавати дрібними партіями оптовикам просто не вигідно. Адже суть оптового продажу - при невеликій націнці продати якомога більше оптового одягу, щоб "невелика націнка" зіграла "по-крупному".

Якщо Ви вирішили серйозно займатися оптовими продажами, дуже корисним ходом буде створити веб - сайт, на якому будуть всі Ваші контакти та умови продажу - це збільшить коло Ваших потенційних клієнтів, за рахунок доступності інформації, і зробить процедуру продажу простіше і зручніше. Ви будете продавати великі партії одягу оптом і заробляти гроші просто сидячи в офісі і клацаючи мишкою. Все залежить від того, наскільки якісно і продумано Ви все організуєте. Вдачі Вам в починаннях!