Чому продавати сток одяг це вигідно?

Давайте почнемо з того, що в першу чергу торгувати саме одягом вже вигідно, це товар яка не псується, на нього не впливає інфляція, а торгувати стоковим одягом - мега вигідно.


Чому? Запитаєте Ви. Та все дуже просто. Кожному з нас подобається модний, якісний, брендовий одягале не кожен може собі його дозволити. У людей постає питання вибору. Або купувати брендовий одяг на секонд-хендах, або в модних бутиках по модних цінах. І тут відразу дві проблеми, не кожен хоче носити одяг який до нього вже носили і не кожен може собі дозволити одяг з дорогих бутиків. І що ж робити? Вихід є. І це стокові магазини.

Хочу відразу ж нагадати, сток це не секонд-хенд, це абсолютно нові речі з бірками, які до вас ще ніхто не носив.  Чому ціна на брендові речі в сток магазинах значно нижче, ціни брендових речей з модних бутиків ?? Ну тут вже зовсім просто, всі виробники одягу в світі кожен сезон випускають нові колекції, і як би вони не намагалися, все одно весь одяг не продати, і зберігати його немає ні можливості ні бажання, тому що вже ось ось скоро нова колекція. Виробники продають залишки за дуже низькими цінами, таким чином ми отримуємо якісний, стильний, брендовий одяг за ціною набагато нижчою крутих бутиків, єдина відмінність, сток це минулорічні колекції, хоча і тут можна посперечатися. У тих самих модних бутиках не завжди одяг останніх колекцій, і буває таке, що люди купують речі старих колекцій по зовсім не дитячих цінах. Тоді навіщо платити більше?


Сьогодні в умовах нестабільного валютного ринку ціни практично на все піднімаються, і люди перед тим як робити не обдумані покупки, зараз подумають двічі, а чи потрібно їм модну футболку за 400 гривень, якщо практично таку ж, того ж бренду, можна купити в стоковому магазині за ціну на порядок нижче?


Ви ще думаєте яким бізнесом зайнятися?


Відповідь напрошується самостійно.