Giglio

Про компанію Giglio 

sales.jpg

Giglio S.p.A. була створена ще три покоління тому. Четверте покоління веде компанію вперед. Компанія народилася з невеликого магазинчика, але за всі ці роки стрімко розвивалася, перетворюючи мрії в чудову реальність.

На сьогоднішній день штат компанії складається більш ніж зі ста співробітників, серед яких продавці, відділ логістики, відділ бухгалтерського обліку, відділ прийому товару, адміністративний офіс та відділ електронної комерції.З допомогою найсучасніших технологій, фірма повністю належить і управляється сім'єю Giglio. Для оптимізації своїх бізнес процесів використовуються провідні комп'ютеризовані технології. Коммунікації всередині компанії і за її межами здійснюються за допомогою телефонії Voip через спеціально навчених операторів. Кожен магазин комп'ютеризований, що допомагає співробітникам компанії володіти інформацією в реальному часі.

Giglio S.p.A. орієнтовані на повне задоволення своїх клієнтів. Великі зусилля присвячуються управлінню персоналом, який обслуговує клієнтів, це робиться за допомогою системи CRM.

Трішки про історію компанії.

Michele Giglio ще в 60-х роках виявив пристрасть до деталей при виробництві і великий інтерес у відношенні з клієнтами. Про це він дізнався з сімейної традиції, про яку йому розповів його батько, і дідусь. У тата був свій галантерейний і текстильний магазин.

Перші кроки були зроблені в 1970 році після перетворення галантерейного магазину в магазин одягу, і відкриттям нових торгових точок.

Прогресивний ріст компанії був помічений як раз в перебігу останніх років, було відкрито безліч нових магазинів та відремонтовано старих. Кожен з магазинів розташований недалеко від площі Crocі, це в самому центрі Viale della Libertà. Площа Crocі сьогодні вважається цетром елегантності та стилю.

Філософія компанії.

Ми завжди біжимо тільки вперед. Фірма по праву передавалася з покоління в покоління через сім'ю Giglio, і головним пріоритетом для них було:

“Клієнт завжди правий.”

“Наша бізнес-місія, щоб клієнти отримували дивовижні відчуття, від того що їх чекало”

Наш підприємницький стиль показує нашу компетенцію при створенні цінностей для наших клієнтів. Ми робимо це, щоб передбачати їх очікування. Довести нашу здатність піклується про їхні вимоги.

Речі цього чудесного бренду можна купити у нас.