Статті

Модні рішення для активного зимового відпочинку

Зимові свята - чудовий час для активного відпочинку. Прогулянки, подорожі, заняття спортом - бонуси до вашоъ «скарбнички» краси, здоров'я і довголіття. Хочете стильно виглядати і відчувати себе комфортно під час міських «вилазок» або на гірськолижній трасі? Найкращі рекомендації і тренди - для вас!

детальніше
Наймодніше взуття сезону осінь-зима 2017-2018 року

Мода на взуття поступово змінюється - на вулицях з'являються все більше людей в стильних туфлях, яскравих чоботях, елегантних черевиках. Осінньо-зимовий сезон 2017-18 рр. дозволяє любителям вражаюче оригінальних образів «відірватися» по повній. Це стосується всіх предметів гардероба, і незвичайне взуття стане не останньою прикметою справжнього поціновувача моди.

детальніше
Нестандартна краса: кращі світові бренди для повних жінок і чоловіків

В останні десятиліття мода повертається обличчям до реальності. Дизайнери нарешті почали створювати моду для реальних людей, які ходять не подіумами, а вулицями. Розкішні красуні і солідні красені тепер мають чудову можливість купувати брендові речі. Які популярні марки виробляють одяг плюс сайз?

детальніше
Осіння пора - очей замилування. Які відтінки в моді восени 2017 року

Пора віршів і весіль, золота осінь налаштовує людину на поетичний лад і надихає на пошук нових вражень і відчуттів. Хочете почуватися відповідно цій прекрасній порі року? Вибирайте гардероб в модних відтінках осені!

детальніше