Статті

Випускні сукні-2018: як стати сучасною принцесою

Випускний вечір - дивовижний хвилююче свято, до якого кожна дівчина хоче підготуватися якнайкраще. Ключове питання підготовки - вибір вечірньої сукні. Які наряди шкільних принцес модні в 2018 році?

детальніше
Готуємося до активного літа-2018: зручне і красиве взуття на всі смаки

Не уявляєте життя без руху і активності, будь це сходження на десятитисячники або просто довга прогулянка по місту? Тоді ви знаєте, як важливо правильно підібрати зручне взуття. А якщо знати тенденції взуттєвого сезону, ваші прогулянки і подорожі будуть ще й модними!

детальніше
Штани карго: мілітарно і актуально

Хочете відчути себе Ларою Крофт або героїчним британським солдатом? Для цього не потрібно ритися в землі або марширувати в строю. Досить купити штани-карго - і проблема «що надіти в кіно/на прогулянку/в офіс/на зустріч друзів» вирішиться раз і... ну майже назавжди. Допоки не прийде час купувати нові штани-карго.

детальніше
Сучасні 90-ті: як одягнутися модно і не здаватися анахронізмом

Весна, хоч і повільно, все ж приходить в Україну. А це значить, що пора вдягнути джинси-труби, вініловий плащ і топ в пайєтках - і на шопінг! Хоча якщо у вас залежалися речі 20-річної давності, надягайте їх і гоу радіти теплому сонечку і радувати всіх своїм актуально-вінтажним виглядом.

детальніше