Статті

Осіння пора - очей замилування. Які відтінки в моді восени 2017 року

Пора віршів і весіль, золота осінь налаштовує людину на поетичний лад і надихає на пошук нових вражень і відчуттів. Хочете почуватися відповідно цій прекрасній порі року? Вибирайте гардероб в модних відтінках осені!

детальніше
Тренди-2018: чого очікувати від моди майбутнього року

Наступаючий 2018 й названий «роком спірної моди» - демократичність процвітає на всіх рівнях. Дами можуть надягати шифонові сарафани з берцями або джинсові комбінезони з витонченими туфлями, а чоловіки - використовувати кольори і тканини, які досі вважалися привілеєм жіночої моди. Розкіш і зручність, аристократизм і практичність - ось що несе нам майбутнє.

детальніше
Чому продавати сток одяг це вигідно?

Давайте почнемо з того, що в першу чергу торгувати саме одягом вже вигідно, це товар який не псуватиметься, на нього не впливає інфляція, а торгувати стоковим одягом - мега вигідно.
Чому? Запитаєте Ви. Та все дуже просто. Кожному з нас подобається модний ...

детальніше
Strenesse

Компанія Strenesse була заснована ще в 1949 році, тоді вона була підприємством сім'ї Штреля і була відома як Wohlfahrt & Co. Але вже в 1972р. підприємство сім'ї перетворилося в компанію з назвою Beklei dungswerk Strehle Gmb H & Co, на основі якої і була ...

детальніше